فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: خبرنگاران یکی از عوامل مهم در تأمین و ارتقای امنیت اجتماعی هستند و می‌توانند در کنار پلیس، آگاهی شهروندان را در موضوع امنیت اجتماعی بالا ببرند.

به گزارش خبرنگار نارین، سرهنگ سیدمحمدطاهر موسوی روز گذشته در جمع اصحاب رسانه شهرستان میبد ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار و تقدیر از تلاش‌های اصحاب رسانه که پلیس را در انجام وظایف خود در تامین امنیت اجتماعی کمک می‌کنند، اظهار داشت: بدون شک مردم امنیت را دوست دارند و همه باید قدردان این امنیت در کشور باشیم.

وی در ادامه با اشاره به برخی فعالیت‌های انجام شده در حوزه پلیس، افزود: همکاران ما در شهرستان میبد با دیدگاه و روحیه جهادی کار می‌کنند، ما معتقدیم که از خود مردم هستیم و تمام تلاش ما برای کار و خدمت برای مردم است.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد تصریح کرد: خبرنگاران یکی از عوامل مهم در تأمین و ارتقای امنیت اجتماعی هستند و باید با کمک یکدیگر، آگاهی شهروندان را در موضوع امنیت اجتماعی بالا ببریم.

موسوی بیان داشت: نیروی انتظامی با جدیت و تمام قوا در عرصه تامین امنیت حضور دارد و با کسانی که بخواهند این موضوع را نادیده بگیرند و به آن خدشه وارد کنند، برخورد می‌کند.

وی همچنین نیروی انتظامی را بعنوان یک نهاد حاکمیتی برشمرد و اظهار داشت: پلیس برای تقویت اعتماد عمومی از انتقادات سازنده استقبال می‌کند و برای رفع نواقص خود در این رابطه استفاده می‌کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد اظهار داشت: معتقدیم ارتباط بین پلیس و اصحاب رسانه باید تقویت شود و در صددیم اطلاع‌رسانی بیشتری برای تامین امنیت صورت ‌پذیرد تا باید با دادن نوید امنیت و بیان مشکلات جهت ارایه خدمت به مردم تلاش کنیم.