رئیس بیمارستان میبد گفت: در بحث تامین کالا و داروی مورد نیاز مشکلاتی وجود دارد، ولی کار درمان بیماران را متوقف نکرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار نارین، دکتر سید علی میرحسینی‌ده‌آبادی شب گذشته در جمع خبرنگاران شهرستان میبد با ارائه توضیحاتی در مورد پروژه‌های عمرانی بیمارستان امام جعفرصادق(علیه‌السلام) اظهار داشت: بیمارستان میبد در حال حاضر درگیر پنج پروژه ساخت‌وساز و عمرانی است.

خبر مرتبط: حرکت لاک‌پشتی احداث پروژه‌های درمانی میبد در سایه وعده‌های دولت تدبیر/ شتاب مسئولان برای تکمیل پروژه‌های شهر همجوار!

وی با بیان این مطلب که عملیات احداث فاز یک بیمارستان میبد از سال ۹۰‌ شروع شده است، بیان کرد: روند تکمیل این پروژه به دلیل مشکلات بودجه‌ای متوقف شده بود، اما با پیگیری‌های صورت گرفته، عملیات ساخت‌ساز شروع شده است و امیدواریم تا اواسط آبان‌ماه سال‌جاری تا مرحله تاسیسات، تکمیل ‌شود.

رئیس بیمارستان امام جعفرصادق(علیه‌السلام) میبد در ادامه به توسعه بخش اورژانس بیمارستان اشاره کرد و اظهار داشت: بنا به مراجعات زیاد و کمبود فضای فعلی، توسعه پروژه اورژانس در برنامه قرار گرفت و با بودجه‌ای که به آن اختصاص داده شده، در حال انجام است.

میرحسینی‌ده‌آبادی همچنین گفت: پروژه‌های فاز ۲ و خیری بیمارستان امام جعفرصادق(علیه‌السلام) در حال اجراست و هیچ‌کدام از پروژه‌ها تعطیل نیست.

وی به مشکلاتی در رابطه با تامین کالا و دارو اشاره کرد و ادامه داد: در بحث تامین کالای مورد نیاز بیمارستان مشکلاتی وجود دارد، سختی‌هایی در تامین برخی داروها نیز داریم؛ ولی کار درمان بیماران را متوقف نکرده‌ایم.

رئیس بیمارستان امام جعفرصادق(علیه‌السلام) میبد، اضافه کرد: در بحث‌ تجهیزات بیمارستان نیازمند تجهیزات جدید هستیم و طی اقدامات انجام شده ظرف دو ماه آینده تامین‌ می‌شود.