هم‌زمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت در شورای همکاران این فرمانداری، از آزاده سرافراز "محمدحسین طهماسبی" تجلیل کرد.

به گزارش نارین‌خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، علیرضا نوکار – سرپرست فرمانداری شهرستان تفت- هم‌زمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در شورای همکاران این فرمانداری از آزاده سرافراز «محمدحسین طهماسبی» تجلیل کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت در این مراسم با تجلیل از مقام رفیع آزادگان دلاور و سرافراز ایران اسلامی گفت: همه اقشار مختلف ایران اسلامی ازجمله کارمندان عزیز دولت در دوران دفاع مقدس به صحنه آمدند و فداکاری‌ها و جان‌فشانی‌های بی‌بدیلی را در تاریخ ایثار و شهادت به ثبت رسانیدند که شایسته تجلیل است.

علیرضا نوکار در ادامه افزود: آزادگان و ایثارگران نماد استقامت، ایثار و پایمردی به ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

نوکار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را ضرورت جامعه اسلامی برشمرد و گفت: تجلیل از مقام آزادگان دلاور و سرافراز، ترویج‌دهنده فرهنگ ایثار و شهادت است و وظیفه‌ای است که همگان باید به آن اهتمام داشته باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از خدمات آزاده سرافراز محمدحسین طهماسبی قدردانی کرد.