مدیرکل بانوان و خانواده استانداری یزد در جمع خبرنگاران استان حضور یافت و بر لزوم تعامل این دفتر و اصحاب رسانه تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار نارین؛ «فاطمه دانش‌یزدی» در نشست هم‌اندیشی هفتگی با خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالان خبری فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی استان که در محل خانه مطبوعات یزد برگزار شد از حضور در جمع اصحاب رسانه استان به عنوان یکی از اقشار تأثیرگذار دارالعباده ابراز خوشحالی و مسرت کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های سابق خبری خود در بخش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و امور گردشگری، تصریح کرد: از هرگونه پیشنهاد و دیدگاه اصحاب رسانه استان یزد در رابطه با بهبود عملکرد دفتر امور بانوان و خانواده استانداری استقبال می‌کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به تعامل فعالین رسانه با یکدیگر در خانه مطبوعات به عنوان یک نهاد صنفی و مدنی فعال بر لزوم حل مشکلات خبرنگاران تأکید کرد.

در ادامه این نشست دوساعته؛ جمعی از نمایندگان خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان یزد ازجمله مدیرمسئول پایگاه خبری و تحلیلی نارین، نقطه نظرات مختلف و متعدد خود در مورد بعد رسانه‌ای فعالیت‌ها در حوزه بانوان و خانواده را مطرح کردند.