فرمانده انتظامی شهرستان میبد، از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در محدوده محورهای فرعی شهرستان میبد خبر داد و گفت: این متهم هنگام دستگیری سعی داشت از دست پلیس بگریزد که موفق نشد.

به گزارش نارین‌خبر، سرهنگ سید محمد طاهر موسوی گفت: با پیگیری‌های شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر میبد، اقدامات مشکوک یکی از قاچاقچیان با سابقه مبنی بر فعالیت‌های مجرمانه در زمینه قاچاق موادمخدر زیر نظر گرفته شده و پرده از روش و تکنیک کاری او برداشته شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با رصد اقدامات این متهم مشخص شد نامبرده با عزیمت به یکی از شهرستان های جنوبی کشور، ۶۰ کیلوگرم موادمخدر تهیه و در صدد است در فرصتی مناسب آن را با خودرو سواری پژو ۴۰۵از محورهای فرعی به شهرستان میبدمنتقل کند.

وی افزود: با احراز اطلاعلات تکمیلی و مشخص شدن مسیر حرکتی متهم، تیمی از ماموران پلیس مواد مخدر، به محل مناسبی از گذرگاه متهم اعزام و به موازات آن نیز هماهنگی های قضایی برای توقیف وی از مرجع قضایی دریافت شد.

موسوی بیان داشت: با استقرار نیروها و ایجاد مواضع محافظتی شمارش معکوس برای دستگیری متهم آغاز شد و متهم تحت تعقیب قرار گرفت و پس از یک تعقیب و گریز طولانی و تیر اندازی به لاستیک خودرو در محدوده حومه شهرستان میبددستگیر شد. در بازرسی از خودروی وی.۶۰ کیلوگرم تریاک که در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان میبدمنتقل شد و در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده راهی زندان شد.