مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته امداد و سازمان تأمین اجتماعی استان یزد باهدف تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و ایجاد امکان بهره‌برداری از سامانه استعلام ارتباط بیمه‌ای تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش نارین‌خبر، محسن علیزاده، بابیان اینکه این نهاد سعی دارد از تمامی ظرفیت‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر به محرومان استفاده کند، گفت: کمیته امداد و سازمان تأمین اجتماعی استان یزد باهدف تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و ایجاد امکان بهره‌برداری از سامانه استعلام ارتباط بیمه‌ای تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

وی افزود: طبق این تفاهم‌نامه کمیته امداد قادر است از وضعیت پوشش بیمه‌ای مددجویان تحت حمایت و خانواده آن‌ها از طریق سامانه اطلاع پیدا کند و دیگر نیازی به مکاتبه با تأمین اجتماعی برای استعلام و مراجعه مددجویان به تأمین اجتماعی نیست و مسیر برای رسیدگی سریع‌تر به وضعیت نیازمندان فراهم می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: این نهاد متعهد شد اطلاعات افراد تحت حمایت را با رعایت موارد امنیتی به‌صورت ماهیانه در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار دهد.

شایان ذکر است این تفاهم‌نامه همکاری در پنج ماده به امضای طرفین رسید.