خواننده اخباری در مورد تشدید بازرسی بهداشتی از هیئات مذهبی و ایستگاه‌های صلواتی در اردکان و برپایی نشست کتاب‌خوانی در این شهرستان باشید.

به گزارش خبرنگار نارین؛ هم‌زمان با ایام سوگواری و عزاداری سومین اختر تابناک آسمان پرفروغ امامت و ولایت و به منظور حفظ بیش از پیش سلامت عزاداران ساحت مقدس حسینی (علیه‌السلام)، اکیپ‌های تشدید بازرسی بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان اردکان فعال شدند.

برخورد قاطع و فوری در خصوص موارد تهدیدکننده سلامت عمومی، ارائه آموزش‌های لازم در محل به دست‌اندرکاران آشپزخانه‌ها و ایستگاه‌های صلواتی، آگاه‌سازی آنان نسبت به اهمیت موضوعات بهداشتی، رصد کلیه فعالیت‌های هیئت‌ها و موکب‌ها درزمینه توزیع نذورات، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم ازجمله انجام مکاتبات اداری، پیگیری بازرسین و… به منظور رفع آن دسته از نواقص بهداشتی که نیازمند زمان بیشتر بوده و می‌بایست در طولانی مدت مرتفع شود ازجمله فعالیت‌های واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت اردکان در این ایام پرفیض است.

*****

به گزارش خبرنگار نارین؛ چهارمین نشست کتاب‌خوانی اردکانی‌های کتاب‌خوان با محوریت هم‌خوانی کتاب سه‌شنبه‌ها با موری اثر میچ البوم برگزار می‌شود.

این برنامه که با همکاری خانه دانشجو برپا می‌شود، جمعه ۲۹ شهریورماه سال جاری رأس ساعت ۱۸ در محل اقامتگاه برمگردی ماه بی‌بی شهرستان اردکان برپا خواهد شد.