فرماندار میبد بابیان اینکه دشمن از روحیه بسیجی و انقلابی ما هراس دارد، گفت: به فرمایش شهید بهشتی، امریکا و اسرائیل از ملت ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

به گزارش نارین‌خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح امروز هم‌زمان با هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور «حسین فلاح» فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی این شهرستان در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج میبد برگزار شد.

فرماندار میبد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا ۸ سال دفاع مقدس گفت: شهدا ما در ۸ سال دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا ما امروز در امنیت و آسایش زندگی کنیم.

حسین فلاح نهضت امام و انقلاب اسلامی را نشأت گرفته از قیام عاشورای حسینی دانست و افزود: دشمنان انقلاب تصور نمی‌کرد در آن شرایط ملت ایران و نظام با انسجام و همدلی، یارای مقاومت داشته باشد.

رئیس شورای تأمین شهرستان میبد گفت: درحالی‌که بیش از ۳۰ کشور دنیا با حمایت صدام علیه ایران اسلامی تمام تجهیزات خودشان را به کار گرفته بودند اما با فرمان امام و رشادت‌های ملت، از این جنگ نابرابر پیروز بیرون آمدیم.

فرماندار میبد تصریح کرد: بعد از ۸ سال دفاع مقدس، قطعاً این روحیه و فرهنگ بسیجی که در کشور حاکم بود، شاهد موفقیت‌های بسیار زیادی در عرصه‌های نظامی و اقتصادی بودیم.

فلاح گفت: در این شرایط حساس با محوریت مقام معظم رهبری و هماهنگی که بین همه دستگاه‌های کشوری و لشگری است از این برهه هم به‌خوبی عبور خواهیم کرد.

وی در پایان بابیان اینکه دشمن از روحیه بسیجی و انقلابی ما هراس دارد، افزود: به فرمایش آیت‌الله شهید بهشتی، امریکا و اسرائیل از ملت ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.