فرماندار میبد گفت: با نگاه به کارنامه پر از جنایت و کشتار امریکایی‌ها به وضوح روشن است که امریکایی‌ها هرجای دنیا پا بگذارند، جز تجاوز و کشتار و غارت منابع و معادن و نفت چیزی برجا نمی‌گذارند.

به گزارش نارین‌خبر، فرماندار میبد در پیامی ضمن از مردم جهت بزرگداشت ۱۳ آبان، اظهار داشت: امروز بعد از گذشت سه دهه و نگاه به کارنامه پر از جنایت و کشتار امریکایی‌ها در منطقه غرب آسیا و عراق و افغانستان و سوریه به وضوح روشن است که امریکایی‌ها هرجای دنیا پا بگذارند، جز تجاوز و کشتار و غارت منابع و معادن و نفت چیزی برجا نمی‌گذارند.

متن پیام حسین فلاح به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
سیزده آبان که یادآور سه رویداد مهم، تبعید امام به ترکیه درسال ۴۳ ، به شهادت رساندن دانش آموزان ۱۳ آبان ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی امریکا در ۱۳ آبان ۵۸ ازسوی دانشجویان پیرو خط امام، درتاریخ ملت ایران است؛ نشانه فروپاشی قدرت پوشالی امریکا و استکبارغرب است.

دراین رویدادهای مهم تاریخی، چهره منحوس و پلید امریکایی‌ها در تحمیل قانون کاپیتولاسیون به ملت ایران از سوی امام رحمه الله علیه افشاء شد و رژیم منحوس پهلوی که تاج و تخت را درخطر می دید امام را به ترکیه تبعید کرد.

این درحالی بود که موجی از تظاهرات دانش آموزان که در اطراف دانشگاه تهران در مقابل این اقدام رژیم، به وقوع پیوست، ماموران رژیم پهلوی،ک شتاری از دانش‌آموزان را رقم زدند که این روز به عنوان روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ماندگار شد.

دانشجویان پیرو خط امام هم آرام ننشستند و سفارت امریکا درتهران را که به واقع لانه جاسوسی بود تسخیر کردند و امروز بعد از گذشت سه دهه از آن دوران، و نگاه به کارنامه پر از جنایت و کشتار امریکایی ها در منطقه غرب آسیا و عراق و افغانستان و سوریه به وضوح روشن است که امریکایی ها هرجای دنیا پا بگذارند جز تجاوز و کشتار و غارت منابع و معادن و نفت چیزی برجا نمی‌گذارند.

و اینک در آستانه یوم الله سیزده آبان از همه اقشار مختلف مردم، اصناف و کسبه، اساتید و مسئولین، روحانیت و طلاب، دانش آموزان و دانشجویان دعوت می کنیم تا با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، که ازساعت ۹ صبح تا ۱۱ در مقابل اداره آموزش و پرورش برگزار خواهد شد، در برابر استکبار جهانی باز هم فریاد آزادی‌خواهی سر دهند.