معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اینکه تصمیم نهائی درخصوص دیدار با مردم با رئیس جمهور است، گفت: دیدار ایشان با مردم یزد در میدان امیرچقماق نهائی شده است.

به گزارش نارین‌خبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در تشریح دلیل تغییرات مکرر محل سخنرانی و دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم یزد گفت: معمولا در دور دوم سفرهای رئیس جمهور شهرهای غیر از مرکز استان برای دیدار مردمی در نظر گرفته می شد که در استان یزد هم با توجه به افتتاح پروژه فولاد در اردکان ابتدا قرار بود رئیس جمهور در اردکان سخنرانی داشته باشد و سپس میبد برای این موضوع در نظر گرفته شد.

وی افزود: اما با توجه به اینکه تصمیم نهائی در این خصوص را شخص رئیس جمهور می‌گیرد، نهایتا دیدار ایشان با مردم یزد در میدان امیرچقماق نهائی شد.

ترحمی که در جمع مدیران و فعالان شبکه‎های اجتماعی استان یزد سخن می‌گفت، در واکنش به انتشار پوستر تبلیغاتی عجیب در رابطه با سفر رئیس جمهور به یزد توسط یکی از حامیان دولت در شبکه های اجتماعی گفت: سفر رئیس جمهور به استان یزد محور وحدت و همدلی همه سلایق و طیف های سیاسی است و نباید با انجام  چنین اقداماتی در فضای مجازی،  جامعه را به سمت دوقطبی شدن سوق داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد افزود: متاسفانه امروزه برخورد با برخی مدیران کانال ها و شبکه های اجتماعی به دلیل غیر قانونی بودن و مشخص نبودن متولیان آن ها کار سخت و نشدنی است اما در خصوص این مورد با توجه به اینکه نسبت به فرد مذکور اطلاعاتی داشتیم  بلافاصله پس از آگاهی از این موضوع با فرد مذکور تماس گرفته و تذکرات لازم داده شد.

وی با بیان اینکه استانداری یزد در بیان مسائل صریح و بی پرده عمل می کند، اظهار داشت: ما احتیاجی نداریم تا حرفمان را به وسیله افراد واسطه بزنیم و اگر حرفی داشته باشیم به صورت رسمی و به صراحت بیان خواهیم کرد.

ترحمی در ادامه ابراز داشت: بنرهای تبلیغاتی سفر ریاست جمهور از امشب به صورت رسمی و از طریق روابط عمومی استانداری در سطح شهر نصب خواهد شد.