جوانان محله خانقاه در گام دوم خود با تشکیل تیم‌های پایه در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید زیر نظر مربیان مجرب و با انجام مراحل آماده‌سازی جهت شرکت در فستیوال های استان یزد اقدام نمودند.

به گزارش خبرنگار نارین، پس از افتتاح سالن ورزشی غدیر خانقاه در دهه فجر سال گذشته که به همت خیرین این محل ساخته شد، جمعی از جوانان محل تصمیم به ایجاد یک باشگاه ورزشی گرفتند. این باشگاه رسما با اخذ پروانه فعالیت در رشته فوتسال پا به عرصه فوتسال شهرستان میبد گذاشت.
دست‌اندرکاران امر که بیشتر از جوانان فعال محل بودند، طبق برنامه ریزی انجام شده، ابتدا اقدام به تاسیس آکادمی تخصصی فوتسال نمودند که در تابستان گذشته با استقبال خوب خانواده‌ها روبرو شد.

جوانان محله خانقاه در گام دوم خود با تشکیل تیم‌های پایه در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید زیر نظر مربیان مجرب و با انجام مراحل آماده‌سازی جهت شرکت در فستیوال های استان یزد اقدام نمودند.

هدف باشگاه غدیر خانقاه جهت شرکت در این فستیوال کسب تجربه جهت مسابقات لیگ برتر استان بود.

بعد از مدتی با تیم‌های پایه غدیر در جام رمضان ۹۸ حاضر شدند و با کسب نتایج نسبتا خوب که قهرمانی تیم بزرگسالان نقطه عطف آن بود، توانستند مدیران باشگاه را مجاب نماید تا در لیگ برتر استان شرکت نمایند.

ورزش‌دوستان این باشگاه اراده کرده‌اند تا در تمام رده‌های سنی شامل نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید در لیگ برتر استان یزد حضوری قدرتمند داشته باشد.

از باشگاه غدیر خانقاه شهرستان میبد می‌توان بعنوان تنها باشگاهی در استان یزد نام برد که دارای سالن ورزشی اختصاصی می‌باشد و امید است با استمرار فعالیت های ورزشی خود و حمایت صاحبان صنایع میبد به عنوان اسپانسر بتواند به عنوان نماینده شایسته میبد در لیگ های برتر فوتسال استان یزد نتایج خوبی کسب نماید.

گفتنی است در حال حاضر تیم جوانان و بزرگسالان باشگاه غدیر، با تمرینات فشرده خود در حال آماده سازی جهت مسابقات لیگ برتر استان هستند که طبق برنامه اعلام شده توسط هیات فوتبال استان یزد، تیم جوانان این باشگاه در اولین بازی خود روز جمعه (۲۴ آبان۹۸) میزبان تیم نود اسپورت یزد در سالن غدیر می‌باشد و تیم بزرگسالان این باشگاه نیز در اولین بازی خود، یعنی روز جمعه (یکم آذر۹۸) میزبان یادآوران شاهدیه یزد است.

همچنین مسابقات تیم‌های رده نوجوان و امید این باشگاه در فصل زمستان شروع خواهد شد که امید است در این عرصه درخشان ظاهر شوند.

شایان ذکر است مسابقات لیگ برتر فوتسال با حضور ۸ تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود‌.