معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد گفت: در نخستین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، 15 نفر در استان یزد ثبت‌نام کردند.

به گزارش نارین‌خبر، احمد ترحمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از یزد، با اشاره به اینکه از صبح یکشنبه ۱۰ آذرماه ثبت‌نام انتخابات در استان یزد آغاز شد، گفت: زمانی که وزیر محترم کشور بخشنامه ثبت‌نام انتخابات را صادر کردند، از صبح امروز ثبت‌نام انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی در یزد آغاز شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد بابیان اینکه فرمانداری‌های یزد، اردکان، تفت و مهریز به‌عنوان چهار مرکز حوزه انتخابیه یزد فعالیت خود را آغاز کردند، اظهار داشت: ثبت‌نام اولین روز انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت که تا آخرین لحظه، ۱۵ نفر در یزد ثبت‌نام کردند.

وی اضافه کرد: از یزد و اشکذر ۹ نفر، تفت و میبد ۳ نفر، اردکان یک نفر و مهریز، خاتم، ابرکوه، بافق و بهاباد هم دو نفر در سامانه انتخابات ثبت‌نام کردند.

ترحمی تاریخ ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی را از ۱۰ الی ۱۶ آذرماه عنوان کرد و گفت: زمان ثبت‌نام از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ به‌صورت یکسره کار ثبت‌نام انتخابات را انجام خواهند داد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد اظهار داشت: ثبت‌نام به لحاظ قانون در مراکز حوزه انتخابیه، ستاد انتخابات وزارت کشور و نمایندگی‌های ایران در خارج کشور خواهد بود.