فرماندارمیبد در جلسه انتخابات معتمدین اصلی و علی‌البدل عضو هیئت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: موضع‌گیری و جانب‌داری به نفع یا علیه کسی خلاف قانون است و در صورت مشاهده برخورد می‌شود بنابراین معتمدین هیئت اجرایی باید با تسلط بر موازین انتخابات در راستای سلامت انتخابات تلاش کنند.

به گزارش نارین‌خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، به‌موجب ماده ۱۵ آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، جلسه انتخابات معتمدین اصلی و علی‌البدل عضو هیئت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان میبد با حضور «حسین فلاح» فرماندار میبد و اعضای ثابت هیئت اجرایی برگزار شد.

فرماندار میبد در این جلسه به معتمدین هیئت اجرایی شهرستان میبد گفت: موضع‌گیری و جانب‌داری به نفع یا علیه کسی خلاف قانون است و در صورت مشاهده برخورد می‌شود بنابراین معتمدین هیئت اجرایی باید با تسلط بر موازین انتخابات در راستای سلامت انتخابات تلاش کنند.

حسین فلاح افزود: با ثبت‌نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و آغاز روزشمار انتخابات، کشور حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته است و ان‌شاءالله انتخابات پرشور و با حضور حداکثری، با اصل سلامت و رقابت در روز دوم اسفندماه امسال را شاهد خواهیم بود.

در این جلسه احمدعلی فلاح، سید علی نقیبی زاده، روح‌الله گل‌محمدی، محسن موحدی‌فرد، سید عباس امامی، محمدعلی فاضلی، سید رضا میرمحمدی و جعفر شفاعی به‌عنوان ۸ نفر معتمدین اصلی و مسعود عزیزی، کمال بنا، سید حسین مصطفوی، کبری خواجه‌پور و یحیی کارگر به‌عنوان ۵ نفر علی‌البدل انتخاب شدند.