فرماندار میبد با اشاره به مشکلات فولاد میبد گفت: با بررسی ها و پیگیری های انجام شده، برای مسائل و مشکلات این واحد ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود.

به گزارش نارین‌خبر، حسین فلاح در جلسه بررسی مسائل و مشکلات فولاد میبد با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس، رئیس سازمان خصوصی سازی کشور و هیئت مدیره میبد اظهار داشت: شرایط خاص این شرکت مسائل و مشکلاتی ایجاد کرده که لازم است هرچه سریعتر مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به بلاتکلیفی چند ساله این شرکت عنوان کرد: لازم است مسئولان و دست اندرکاران امر هر چه سریعتر وضعیت این واحد را تعیین تکلیف کنند.

فرماندار میبد همچنین در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جلسه بیش از سه ساعت به طول انجامید و مقرر شد یک فرصت دوهفته‌ای به مدیران فعلی داده شود تا یک سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی شرکت فولاد میبد پیدا کنند.

فلاح خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد بعد از پایان مهلت دو هفته‌ای، اگر اقدامی صورت نگیرد؛ اقدامات قانونی بعدی در پروسه اجرا قرار گیرد.

وی، از زحمات و پیگیری آیت‌الله اعرافی امام ‌جمعه میبد و نماینده شهرستان میبد در مجلس در این زمینه قدردانی کرد و اظهار داشت: امیدواریم بعد از گذشت یک ماه آینده مشکل فولاد میبد تعیین تکلیف و رفع شود.