فرماندار میبد در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان گفت: هدف اصلی ما رقابت، سلامت و حضور حداکثری مردم در انتخابات و سربلندی نظام اسلامی است.

به گزارش نارین‌خبر، «حسین فلاح» در نشست خبری خود که شامگاه شنبه و با حضور معاونین فرماندار و بخشداران مرکزی، بفروئیه و ندوشن برگزار شد، بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد و اظهار داشت: رسانه‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم دموکراسی و رابطی میان دولت و ملت، می‌توانند در این زمینه تأثیرگذار باشند، زیرا هدف اصلی مجموعه دولت و نظام، رقابت سالم میان نامزدها و حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

فلاح بابیان اینکه دوم اسفندماه ۹۸ شور و حماس ملی به‌تمام‌معنا در کشور شکل خواهد گرفت افزود: در شهرستان میبد هم برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۷۶ صندوق ثابت و سیار برای اخذ رأی پیش‌بینی‌شده است.

فلاح افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور، سالم و رقابتی را درمیبد فراهم کردیم و رقابت خوب و حضور و مشارکت حداکثری که مردم شریف میبد در انتخابات خواهند داشت؛ نشان خواهند داد که مردم ما همچنان وفادار به‌نظام و انقلاب هستند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد تصریح کرد: دوم اسفندماه قطعاً روزی است که برای دوستداران انقلاب روز خوب و پرخاطره و برای دشمنان مایه یاس و ناامیدی خواهد بود.

گفتنی است خبرنگاران حاضر در این نشست، سؤالات خود را در خصوص مسائل عمران و آبادانی و بحث برخی از پروژه‌ها ازجمله فاضلاب شهری، رفع مشکل فولاد، منطقه ویژه اقتصادی، انرژی خورشیدی، فرودگاه انگلیسی‌ها و بحث آلایندگی‌های صنعتی مطرح کردند که فرماندار و معاونین فرماندار و بخشداران هرکدام به‌نوبه خود به این سؤالات پاسخ دادند.