امام جمعه موقت میبد در پیامی ضمن تشکر از مردم این شهرستان، بیان داشت:

به گزارش نارین‌خبر، محمد اعرافی در پیامی با گرامیداشت ایام فاطمیه و تشکر از مردم میبد به خاطر حضور گسترده در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام اظهار داشت: حضور حماسی و دشمن‌شکن و کم‌نظیر شما امت برتر از امت صدر اسلام در عهد رسول الله (صلی‌الله علیه وآله) در مراسم تشییع شهید گمنام، موجب مسرت و افتخار دوستان و مایه بهت و سرشکستگی دشمنان شد.

متن پیام امام جمعه موقت میبد که به نارین‌خبر ارسال شده به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم انقلابی و قدرشناس شهرستان میبد(ایدهم الله تعالی)

حضور حماسی و دشمن‌شکن و کم‌نظیر شما امت برتر از امت صدر اسلام در عهد رسول الله (صلی‌الله علیه وآله) در مراسم تشییع شهید گمنام, موجب مسرت و افتخار دوستان و مایه بهت و سرشکستگی دشمنان شد.

با خلق این حماسه در روز عاشورای فاطمی(سلام الله علیها) و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان دادید، همچنان برعهد و پیمانتان با حضرت روح‌الله( رضوان الله تعالی علیه) و خلف صالحش حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته) و شهیدان سرو قامت استوار مانده‌اید.

چه زیباست در اربعین شهید سرافراز مقاومت و معجزه انقلاب سردار سلیمانی، کمر همت، بسته ‌و عزمتان را جزم کرده و باشرکت تاریخی در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه۹۸ و انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه ۹۸و انتخاب فردی انقلابی و ارزشی، خاطر مبارک حضرت بقیهالله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را مسرور و برگ دیگر نادری از بزرگی و عظمت خویش را در حافظه پر افتخار تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمایید.
اینجانب سپاس ویژه خویش را تقدیم آستانتان می‌کنم گامهایتان استوار باد.

در پایان از تلاشگران و جهادگران عرصه تکریم شهید و شهادت در شهرستان، کمال تشکر را دارم.

محمد اعرافی – امام جمعه موقت میبد