دومین جشنواره‌ی استانی قصه‌گویی به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان میبد برگزار می‌شود.

شهناز یزدی در گفت‌وگو با نارین‌خبر اظهار داشت: دومین جشنواره‌ی استانی قصه‌گویی استان یزد، همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با هدف ترویج هنر قصه گویی و در رأس آن احیا و بازیافت قصه‌های بومی و محلی استان یزد، به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان میبد برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره با همکاری اداره ی آموزش و پرورش شهرستان میبد طی سه روز متوالی (۱۹ الی ۲۱ بهمن ۹۸) در محل سالن فیروز آموزش و پرورش میبد برگزار و با اجرای قصه گویی بیش از ۹۰ قصه‌گو از سراسر استان همراه می باشد.

دبیر دومین جشنواره‌ی چله‌ی قصه‌های بومی و محلی عنوان کرد: علاوه بر اینکه شهرستان میبد میزبان قصه گویان استان خواهد بود، در نظر داریم تا در مراسم اختتامیه نیز علاوه بر تجلیل و تقدیر از قصه‌گویان این دوره از جشنواره، طی مراسمی از برگزیدگان جشنواره‌ی سال قبل در بخش قصه گویی مناطق محروم نیز تجلیل به عمل آوریم.

یزدی در پایان خاطرنشان کرد: مراسم تجلیل از نویسنده‌ی فرهیخته و گرانقدر شهرستان جناب آقای دکتر محمدسعید جانب‌اللهی‌فیروزآبادی نیز از جمله برنامه‌های ویژه‌ای است که عوامل این جشنواره افتخار اجرای آن را خواهند داشت.