عزاداران هیئت انصار ولایت دارالعباده استان یزد طی امضای طوماری ضمن حمایت از سیلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست‌های آمریکایی با خانواده‌های صبور شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی ابراز همدردی کردند.

به گزارش خبرنگار نارین؛ متن این طومار به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خبر آسمانی شدن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش اگرچه اندوهی بزرگ بر دل‌های ما گذاشت و دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب را برای مدت کوتاهی شادمان ساخت اما رفته‌رفته خون این سردار شهید در رگ یکایک مردم جریان گرفت و بر همگان روشن شد که ایران پر از حاج قاسم سلیمانی است.

در جریان حماسه میلیونی و بی نظیر ملت ایران در تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی، انتقام سخت از آمریکای جنایتکار به عنوان عامل اصلی این جنایت تبدیل به یک مطالبه عمومی شد و برادران حاج قاسم سلیمانی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از تدفین آن بزرگ‌مرد به عنوان اولین گام انتقام سخت، با مورد اصابت قرار دادن بزرگ‌ترین پایگاه نظامیان آمریکا موسوم به عین الاسد سیلی سختی به شیطان بزرگ نواختند.

در این بین خبر سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و جان باختن تعداد زیادی از هم‌وطنان مان ما را اندوهگین ساخت و تعیین علت حادثه این داغ را سنگین‌تر کرد.

در این بین دشمن بازنده خارجی و منافقین داخلی با موج‌سواری بر اندوه ملت داغ‌دیده سعی در کمرنگ کردن پیروزی سپاه پاسداران در مقابله با آمریکا و تشدید اعتراضات علیه جمهوری اسلامی و سربازان فداکاران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارند که به حول و قوه الهی این فتنه نیز باعث رسوایی و شکست خود آن‌ها خواهد شد.

هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ونیز همدردی با خانواده شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی موارد زیر را موردعنایت دارد:

۱- شهدای این سانحه دلخراش همه خواهران و برادران ما بودند و ما ضمن عرض صمیمانه‌ترین تسلیت‌ها به خانواده ایشان خواستار بررسی ابعاد موضوع و جلوگیری از تضییع حقوق بازماندگان این شهدای بزرگوار هستیم.

۲- سپاه پاسداران در طول این چهل سال وفاداری خود به نظام و خدمت‌گزاری خود به مردم را در عرصه‌های مختلف به اثبات رسانده است. هرگز نباید سانحه سقوط هواپیما که معلول یک خطای انسانی است موجب نادیده گرفتن خدمات گسترده این نهاد مقدس شود.

۳- از سردار امیرعلی حاجی‌زاده، فرماندهی محترم نیروی هوافضای سپاه بابت شفاف‌سازی و بیان صادقانه حقایق و همچنین اعتلای فرهنگ مسئولیت‌پذیری در بین مدیران جمهوری اسلامی نهایت سپاس راداریم و اجازه نمی‌دهیم توطئه رسانه‌ای دشمن به تخریب بزرگ مجاهد عرصه بازدارندگی توان دفاعی کشور بینجامد.

۴- اجازه نمی‌دهیم حماسه سلحشوران سپاه در انهدام هیمنه استکبار جهانی و انتقام از شیطان بزرگ در غبار ابهام و جو رسانه‌ای، تحت‌الشعاع یک اشتباه اجتناب‌ناپذیر قرار گیرد.

۵- خواستار تقویت هرچه بیشتر توان دفاعی کشور و تکمیل گام‌های انتقام سخت تا اخراج کامل آمریکا و سگ نگهبانش اسرائیل از منطقه هستیم.

۶- هرگونه اقدام رسانه‌ای یا میدانی علیه سپاه پاسداران را از جانب هر فرد یا گروه اقدام علیه امنیت کشور می‌دانیم و محاکمه عوامل آن را از دستگاه قضایی خواستاریم.

۷- همه ما منتقم خون سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی هستیم و تا تحقق انتقام نهایی یعنی نابودی کامل تمدن منحط غرب از پای نخواهیم نشست.

۸- با توجه به ابهامات فراوان و طرح فرضیه‌ها و نشانه‌هایی مبنی بر دست داشتن آمریکای جنایتکار در این سانحه، خواستار تحقیق دقیق و شفاف‌سازی این مسئله برای مردم ایران و جهان هستیم.