رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: این نهاد در جشن نیکوکاری امسال در نظر دارد با استفاده از شیوه‌های نوین پرداخت (غیرحضوری) نسبت به تأمین بسته‌های حمایتی عیدانه (نقدی) با مشارکت مردم نیکوکار شهرستان و توزیع در بین خانوار تحت حمایت اقدام کند.

به گزارش نارین‌خبر، محمدرضا خلیلی، رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان بابیان اینکه رویداد ملّی جشن نیکوکاری در سال جاری با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» برگزار می‌شود، افزود: این نهاد در جشن نیکوکاری امسال در نظر دارد با استفاده از شیوه‌های نوین پرداخت (غیرحضوری) نسبت به تأمین بسته‌های حمایتی عیدانه (نقدی) با مشارکت مردم نیکوکار شهرستان و توزیع در بین خانوار تحت حمایت اقدام کند.

وی افزود: مردم نیکوکار اردکان می‌توانند با ساده‌ترین شیوه در جشن نیکوکاری شرکت کنند و کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۸۱۷۶ یا شماره‌حساب: ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه: ۸۸۰۲۹۶۱۵۵ (درج شناسه الزامی) نزد بانک ملی به نام کمیته امداد شهرستان اردکان واریز، یا با شماره‌گیری #۰۳۵۱*۸۸۷۷* در این امر خیر شرکت کنند.

خلیلی گفت: مردم نیکوکار شهرستان اردکان در جشن نیکوکاری سال گذشته ۳۰۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

جشن نیکوکاری هرساله در آستانه سال نو باهدف گسترش فرهنگ نوع‌دوستی و همدلی در بین آحاد جامعه و تأمین مایحتاج شب عید ایتام و نیازمندان برگزار می‌شود.