معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد روزانه 7000 عدد ماسک و 500 عدد لباس «گان» برای مقابله با ویروس منحوس کرونا تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

به گزارش نارین‌خبر، امیر زین‌العابدین قمی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه این نهاد با تکیه‌بر توان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اقدام به تولید ماسک و لباس گان برای یاری‌رساندن به عزیزانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، کرده است، افزود: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد روزانه ۷۰۰۰ عدد ماسک و ۵۰۰ عدد لباس «گان» برای مقابله با ویروس منحوس کرونا تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه از امروز ۵۰ نفر از مددجویان تحت حمایت به چرخه تولید لباس «گان» افزوده شدند، تصریح کرد: این نهاد از زمان شیوع ویروس کرونا، نقش مهمی در مقابله و جلوگیری از انتشار این ویروس با تولید ماسک و لباس گان توسط مددجویان تحت حمایت در منازل و کارگاه‌های ویژه ایفا کرده است.

با راه‌اندازی خط تولید ماسک و لباس «گان» از بیستم اسفندماه سال ۹۸ توسط کمیته امداد استان یزد برای مددجویان تحت حمایت علاوه بر تأمین نیازهای استان، برای مددجویان نیز ایجاد اشتغال شد.