استاندار یزد گفت: حد اعلای رعایت استانداردهای بهداشتی و توجهشان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در واحدهای صنعتی شاهد هستیم.

به گزارش نارین‌خبر، روز گذشته محمد علی طالبی -استاندار یزد- به همراه فرماندار میبد با حضور در شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد، ضمن بازدید از یکی از واحدهای صنعت کاشی و سرامیک گفت: خوشبختانه بااحساس تعهدی که امروز در بین واحدهای صنعتی وجود دارد حد اعلای رعایت استانداردهای بهداشتی و توجهشان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی را شاهد هستیم.

وی افزود: در کشور اولین استانی بودیم که پروتکل‌های بهداشتی را برای واحدهای صنعتی با همکاری و هماهنگی خودواحدهای صنعتی آماده کردیم و این‌ها به مورداجرا گذاشته شد.

وی با اشاره به مشارکت و حمایت واحدهای صنعتی و مسئولین در مبارزه با بیماری کرونا تصریح کرد: در روزهای اخیر و در مبارزه با بیماری کرونا، واحدهای صنعتی در صف اول خیرمند و کمک به مردم حضور داشتند.

در این بازدید از حاج هدایت حاجی ده آبادی کارآفرین و خیر میبدی با اهداء لوح تقدیر شد.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: همین همدلی‌ها و همراهی‌ها است که می‌تواند ما را به تداوم چنین فضا و رفع کامل این بیماری در سطح استان و بهبودی کامل بیمارانی که امروز در خانه‌ها یا بیمارستان‌ها حضور دارند امیدوار کند.