رئیس کمیته امداد استان یزد گفت: در راستای اجرای رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به فقرا و نیازمندان تاکنون 2000بسته معیشتی به همت مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری شهرستان میبد در بین نیازمندان توزیع‌شده است و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش نارین‌خبر، حسین زین‌الدینی بابیان گزارش اولیه اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده در قالب رزمایش مواسات و همدلی، گفت: در راستای اجرای رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به فقرا و نیازمندان تاکنون ۲۰۰۰ بسته معیشتی به همت مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری شهرستان میبد در بین نیازمندان توزیع‌شده است و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه ارزش تقریبی بسته‌های معیشتی توزیع‌شده ۵۶۴ میلیون تومان بوده است، افزود: به‌منظور هماهنگی و هم‌افزایی برای اجرای هرچه بهتر رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان جلسات متعددی با ادارات، مراکز و مؤسسات مردمی و دولتی سطح شهرستان ازجمله دفتر امام‌جمعه میبد، فرمانداری، نیروی مقاومت بسیج، هیئت‌های مذهبی، ائمه جماعات مساجد، مراکز نیکوکاری و مؤسسات خیریه برگزار شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان میبد تصریح کرد: با تلاش‌های انجام‌شده نذورات و خیرات مردم نیکوکار میبد در قالب بسته‌های معیشتی به سمت مراکز نیکوکاری و مؤسسات خیریه برای بهره‌مندی مددجویان تحت حمایت و نیازمندان شناسایی‌شده آسیب‌دیده ازکرونا سوق داده شد.

وی ادامه داد: آشپزخانه اطعام مهدوی (طرح هم‌سفره) با همکاری قرارگاه شهید سردار سلیمانی برای طبخ غذای گرم در قالب افطاری و توزیع بین نیازمندان برحسب بانک اطلاعات اخذشده از مراکز نیکوکاری و مؤسسات خیریه نیز در شهرستان میبد فعال است