مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: فعالیت‌های گسترده‌ای در قرارگاه رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه برای حمایت از نیازمندان آسیب‌دیده در بحران کرونا توسط کمیته امداد استان یزد صورت گرفته است و در این زمینه مردم نیکوکار و خداجوی استان بیش از 8 میلیارد تومان مشارکت نمودند.

به گزارش نارین‌خبر، محمد شجاعان بابیان اینکه امسال در ماه مبارک رمضان و در اجرای طرح اطعام مهدوی خدمات ارزنده‌ای با مشارکت نیکوکاران یزدی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شد، گفت طی این ماه تعداد ۱۴۲۰۰۰ پرس غذای گرم به ارزش ۱ میلیارد و هفت‌صد میلیون تومان بین نیازمندان توزیع گردید.

وی افزود: امسال در ماه مبارک رمضان تعداد ۶۴۰۰۰ بسته معیشتی نیز به ارزش ۶ میلیارد و چهارصد میلیون تومان بین خانواده‌های تحت پوشش این نهاد در طی ماه مبارک رمضان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد در پایان با اشاره به اجرای موفق طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه ضیافت الهی گفت: ۲۵۲ حامی نیکوکار در ماه مبارک رمضان امسال به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان یزد پیوستند و متعهد شدند ماهیانه مبلغی را به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کنند.