فرماندار شهرستان میبد در پیامی به مناسبت چهاردهم و پانزدهم خرداد اظهار داشت: امام خمینی استوانه انقلاب و اسلام ناب محمدی در عصر حاضر بود.

به گزارش نارین‌خبر حسین فلاح -فرماندار شهرستان میبد- در پیامی به مناسبت چهاردهم و پانزدهم خرداد اظهار داشت: امام خمینی استوانه انقلاب و اسلام ناب محمدی در عصر حاضر بود.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

چهاردهم خرداد یادآور آن روز از دست دادن امام امت که با نهضت خود عزت و آزادگی را برای همه مسلمین جهان به ارمغان آورده بود روز بسیار سختی بود.

و حالا این روز در تاریخ ایران اسلامی، فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام رحل و عظیم الشان است تا همچنان در مسیر امام عزیز ویاران و پاسداران شهیدش حرکت کنیم.

امامی که استوانه انقلاب و اسلام ناب محمدی در عصر حاضر بود و توانست هیمنه استکبار جهانی را در سراسر عالم بشکند و جان تازه‌ای در کالبد مستضعفین جهان ببخشد.

و حالا یاد امام (ره) که به تعبیر مقام معظم رهبری امیدبخش است باید به‌عنوان چراغ اندیشه روشنگر مسیر حرکت باشد

از نقاط عطف حرکت نهضت امام خمینی رحمه‌الله علیه به‌روز تاریخی پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ هم می‌توان اشاره کرد که این حرکت بعدها در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به اوج خود رسید و پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد.

این‌جانب به‌عنوان خدمتگزار مردم میبد چهاردهم خرداد سالروز رحلت امام بزرگوار و قیام خونین پانزدهم خرداد را به همه مردم شریف میبد و تمام دین باوران و یاری گران نظام و رهبری تسلیت عرض نموده و بر بازخوانی و شناخت هرچه بیشتر مکتب امام و فکر و راه امام دعوت می‌کنم.