نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط مستقیم با مردم امکان حل بسیاری از مشکلات را فراهم می‌کند و با شنیدن این چالش‌ها بهتر می‌توان برای حل آن تصمیم‌گیری کرد.

به گزارش نارین‌خبر، «سید جلیل میرمحمدی‌میبدی» در نشست نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان یزد اظهار داشت: همواره در جلسات مشترکی که با دیگر نمایندگان استان داشته‌ایم بنا را بر حمایت از مدیران استان گذاشتیم در عین حالی که نظارت‌ها را نیز اعمال خواهیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه حتماً در یک سال باقی‌مانده دولت، به دور از نگاه حزبی و جناحی از مدیران دولتی استان حمایت می‌کنیم افزود: هر چه در توان داریم در مسیر خدمت به مردم به کارخواهیم بست زیرا مردم سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی هستند و باید تلاش کرد تا مشکلاتشان در حوزه‌های مختلف کاهش یابد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مدیران دولتی استان توان حل بسیاری از مشکلات مردم را دارا هستند و باید در این مسیر قدم بر دارند و ما نیز آنها را برای تحقق این مسائل یاری خواهیم کرد.

میرمحمدی با بیان اینکه مدیران استان یزد حضور میدانی را در دستور کار خود قرار دهند افزود: چرا که ارتباط مستقیم با مردم امکان حل بسیاری از مشکلات را فراهم می‌کند و با شنیدن این چالش‌ها بهتر می‌توان برای حل آن تصمیم‌گیری کرد و موجبات دلگرمی مردم و همچنین اعتماد بیشتر به مسئولان کشور به وجود آورد.

وی به احصا خلأهای قانونی که مدیران استان یزد با آن مواجه هستند تأکید کرد و اظهار داشت: ما به عنوان نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی پیگیر رفع این خلأها خواهیم بود و در راستای حل آن تمام تلاش خود را به کارخواهیم بست.