معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: با توجه به نزدیک شدن به اعیاد مبارک عید قربان و عید سعید غدیر خم، مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان برنامه‌ای تحت عنوان «نذر قربانی (ذبح ابراهیمی)» در قالب پویش مردمی «#نذر_ من» اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی اشاره به اجرای پویش مردمی «نذر من» در استان یزد، گفت: با توجه به نزدیک شدن به اعیاد مبارک عید قربان و عید سعید غدیر خم، مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان برنامه‌ای تحت عنوان  «نذر قربانی (ذبح ابراهیمی)» در قالب پویش مردمی “#نذر_ من” اجرا می‌شود.

وی افزود: این پویش در پاسخگویی به‌فرمان مقام معظم رهبریزیدعزّه مبنی بر تداوم این رزمایش باهدف ترویج سنت حسنه “رسیدگی به وضعیت معیشت و اطعام نیازمندان” اجرا شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد با دعوت از نیکوکاران برای مشارکت گسترده در این پویش، به شیوه‌های مشارکت اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق کد دستوری#*۸۸۷۷*۱ تلفن همراه و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ در این امر خیر شرکت کنند.

وی بابیان اینکه هر فرد با پرداخت حداقل ۱۰ هزار تومان می‌تواند در این طرح خداپسندانه سهیم باشد، ادامه داد: پایگاه‌های اینترنتی emdad.ir و همچنین hamsofreh.ir از دیگر شیوه‌های مشارکت در طرح “نذر قربانی (ذبح ابراهیمی)”است.

سامانه چهاررقمی ۱۸۱۱ کمیته امداد استان یزد نیز آماده پاسخگویی به مردم خیراندیش استان است.