شهردار میبد گفت: بنا داریم در صورت امکان یک مجتمع به همراه پارکینگ و رستوران در محل «باغ گودالوگ» احداث کنیم.

دقایقی پس از انتشار خبری با عنوان قصه «باغ گودالوگ» میبد همیشه شنیدنی است/ مردم و نماینده مجلس سرگرم بی‌اعتنایی مسئولان! شهردار میبد طی تماس با نارین‌خبر توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.

مهندس علیرضا نقوی در گفتگو با پایگاه خبری نارین در رابطه با وضعیت باغ گودالوگ و پیگیری‌های صورت گرفته اظهار داشت: شهرداری پیگیری این موضوع را در برنامه دارد و دوشنبه گذشته نیز در رابطه با عمران و آبادانی این باغ جلسه داشتیم.

شهردار میبد افزود: بنا داریم در صورت امکان یک مجتمع به همراه پارکینگ و رستوران در این محل احداث کنیم و مقدمات کار و طراحی‌های اولیه در حال انجام است.

وی با بیان این که پس از اتود اولیه طرح باید هماهنگی های لازم در این رابطه صورت گیرد، گفت: باید قبل از نهایی شدن موضوع، جلسه‌ای با مدیرکل میراث فرهنگی استان داشته باشیم که امیدواریم پس از تأیید طراحی، سرمایه‌گذار نیز جهت احداث مجموعه جذب شود.

علیرضا آزادمنش عضو شورای اسلامی شهر میبد نیز در این باره به خبرنگار نارین اظهار داشت: تا کنون کسی از ناحیه شورا این موضوع را پیگیری نکرده است، وگرنه اصرار می‌شد شهرداری، تکلیف این محل را مشخص کند.

وی تصریح کرد: در جلسه روز یکشنبه شورای شهر، این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

یادآور می‌شود «باغ گودالوگ» یک باغ قدیمی در بافت تاریخی میبد و در اختیار شهرداری این شهر می‌باشد که سالهای متمادی به صورت رها شده  است و مشکلاتی برای اهالی محله میبدبالا به وجود آورده است.

 مطلب مرتبط»  قصه «باغ گودالوگ» میبد همیشه شنیدنی است/ مردم و نماینده مجلس سرگرم بی‌اعتنایی مسئولان!