فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از توزیع 2هزار بسته کمک معیشتی به خانواده‌های نیازمند این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار نارین، سرهنگ پاسدار مصطفی بهشتی‌فیروزآبادی عصر امروز در نشست خبری که به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در سالن شهدای شهرستان میبد برگزار شد، با اشاره به برخی فعالیت‌های سازمان بسیج مستضعفین در مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت:  قرارگاه بسیج شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان میبد از فردا اقدام برای سومین بار متوالی در این شهرستان اقدام به توزیع اقلام معیشتی و فعالیت‌های جهادی می‌پردازد.

وی افزود: این قرارگاه به منظور استفاده از توان مسئولان و خیرین و افراد فعال فرهنگی و اجتماعی در حوزه‌های مختلف برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح محلات شهرستان فعال خواهد شد.

بهشتی با اشاره به برگزاری مراسم چله‌نشینی بسیجیان بیان کرد: مرحله اول چله‌نشینی بسیج از آغاز هفته بسیج تا ایام سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی و مرحله دوم آن تا ایام شهادت حضرت فاطمه‌ی زهرا(سلام‌الله‌علیها) و چله‌نشینی سوم تا دهه فجر امسال ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد همچنین از توزیع ۲هزار بسته کمک معیشتی به خانواده‌های نیازمند شهرستان خبر داد.

بهشتی‌فیروزآبادی با بیان این مطلب که مرکز جهادی پرستاران میبدی نیز در بسیج سازندگی این شهرستان به ثبت رسیده است، عنوان کرد: حدود ۹۰ بسیجی جهت کمک با کادر درمانی بیمارستان میبد در این مرکز ثبت نام نموده و به کمک نیروهای درمان و پرستاران شهرستان آمده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در پایان طلاب بسیجی شهرستان میبد نیز در این راستا به کمک بیماران نیازمند می‌شتابند و با فعالیت‌های مذهبی و اجتماعی نقش به سزایی در تقویت روحیه بیماران کرونایی و خانواده‌های آنها را بر عهده خواهند گرفت.