رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد گفت: مبلغ یک‌میلیارد و 850 میلیون ریال از سوی این اداره جهت تامین تجهیزات دستگاه اکسیژن ساز و ونتیلاتور به حساب بیمارستان امام جعفر صادق (علیه‌السلام) این شهرستان واریز شده است.

حجت‌الاسلام سجاد محمدزاده در گفتگو با خبرنگار نارین، اظهار داشت: جهت تامین تجهیزات دستگاه اکسیژن ساز و ونتیلاتور مبلغ یک‌میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال از سوی اداره اوقاف میبد به حساب بیمارستان امام جعفر صادق (علیه‌السلام) این شهرستان واریز شد.

وی افزود: این اقدام با عنایت به فرمایش رهبری مبنی به کمک‌رسانی به کادر درمانی و دستگاه‌های خدمت‌رسان در مبارزه با شیوع ویروس منحوس کرونا و نیاز مبرم بیمارستان میبد به دستگاه اکسیژن‌ساز و ونتیلاتور انجام شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد بیان داشت: پس از تعطیلی برنامه‌های فرهنگی و عمرانی بقاع متبرکه اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میبد با اخذ مجوز از اوقاف کشور این مبلغ از سوی اداره اوقاف میبد به حساب بیمارستان امام جعفر صادق (علیه‌السلام) شهرستان واریز گردید.

محمدزاده در پایان افزود: اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میبد از ابتدای سال تاکنون قریب ۵/۵ میلیارد ریال شامل ۱۱۵۰ بسته معیشتی ‌که میانگین هر بسته ۳ میلیون ریال بوده است، در قالب طرح های مختلف در بین شهروندان توزیع کرده است.