نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت هوشیاری در برابر فتنه‌ها تأکید کرد و گفت: برخی از عناصر فتنه همچنان در فضای مجازی و رسانه‌ها لجن‌پراکنی می‌کنند که باید مراقب فتنه‌انگیزی آنها بود.

به گزارش نارین‌خبر، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با فارس ضمن گرامیداشت سالروز یوم‌الله ۹ دی اظهار کرد: ۹ دی یادآور رشادت‌های مردم بزرگ ایران است که مردم بصیر و ولایتمدار همدان در خط مقدم این حرکت بودند زیرا دو روز زودتر از بقیه کشور برای دفاع از اصل انقلاب و ولایت فقیه به صحنه آمدند.

وی با بیان اینکه مردم در حماسه ۹ دی هم به دشمنان بیرونی و هم ایادی آنها در داخل اثبات کردند که هیچگاه دست از نظام و ولایت و انقلاب برنمی‌دارند افزود: مردم در یوم‌الله نهم دی‌ماه تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان که درصدد براندازی نظام بودند، را برملا کردند و میثاق مجددی با ولایت بستند.

 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سال ۸۸ عناصر فتنه‌گر نظام را به لبه پرتگاه سقوط برده بودند اما با حضور مردم این حسرت همیشه بر دل آنها ماند تصریح کرد: آنها قانون اساسی جدید را هم نوشته بودند و با استفاده از تمام امکانات آمریکا، اسرائیل و تمام مخالفان نظام می‌خواستند کار ایران را تمام کنند که حماسه ۹ دی این توهمات را در هم پیچید و انقلاب را بار دیگر از چنگ فتنه‌گران و آشوب‌گران نجات داد.

وی ادامه داد: امروز هم عناصر فتنه در داخل کشور و ایادی فتنه‌گر و بازداشتی فتنه ۸۸ که به دنبال ایجاد آشوب و سلب امنیت مردم بودند طلبکار نظام شده‌اند و هر از چندگاهی در فضای مجازی و رسانه‌ای دنبال لجن پراکنی هستند که باید هوشیارتر از قبل عمل کنیم.

 فلاحی با تاکید بر اینکه باید به نسل جوان از آشوب‌گری فتنه‌گران بگوییم و آگاه‌سازی در این خصوص در اولویت باشد گفت: طیفی که امروز علیه نظام و انقلاب و رهبری حرف می‌زنند همان فتنه‌گران سال ۸۸ هستند بنابراین فتنه رفع نشده بلکه دفع شده است پس باید مراقب تحرکات بعدی آنها باشیم.

وی با اشاره به حضور به موقع شهید سرلشگر همدانی و خنثی‌سازی فتنه ۸۸ در پایتخت بیان کرد: شهید همدانی با مدیریت خود خیلی از جوانانی که فریب آشوبگران را خورده بودند و ابزاری شده بود برای دستیابی آنها به اهداف، را آگاه کرد و از دام فتنه‌گران نجات داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمات شهید همدانی بر کسی پوشیده نبوده و نیست خاطرنشان کرد: امروز نه تنها در ایران بلکه در هر کوی و برزن سوریه یاد و خاطره رشادت‌ها و هدایت‌گری‌های این سردار عزیز مشخص است، این موارد باید بازخوانی شده و به نسل جوان منتقل شود.