رئیس کمیته امداد شهرستان میبد گفت: نیکوکاران میبدی افزایش 68 درصدی کمک به ایتام و محسنین را رقم زدند.

حسین زین‌الدینی با اعلام این مطلب به نارین‌خبر، اظهار داشت: حامیان نیکوکار شهرستان میبد با کمک یک میلیارد تومانی به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد افزایش ۶۸ درصدی کمک‌ها در ۹ ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین رقم زدند.

وی همچنین بابیان اینکه مردم نیکوکار این شهرستان همواره در انجام امور خیر و احیای سنت‌های حسنه الهی پیشگام هستند، گفت: حامیان نیکوکار شهرستان میبد با کمک یک میلیارد تومانی به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد افزایش ۶۸ درصدی کمک‌ها در ۹ ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین رقم زدند.

زین‌الدینی افزود: هم‌اکنون ۹۵ نفر از ایتام و ۶۸ فرزند نیازمند غیر یتیم (محسنین) تحت حمایت کمیته امداد در سطح شهرستان میبد از حمایت ۱۳۱۳ حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان میبد بابیان اینکه حامیان نیکوکار می‌توانند با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان حمایت فرزندان معنوی خود را بر عهده بگیرند، ادامه داد: سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir  برای ثبت‌نام و حمایت ایتام و فرزندان نیازمند در نظر گرفته‌شده است، همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به کمیته امداد شهرستان در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.