" محمدرضا کارگر " به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد معرفی شد.

به گزارش نارین ‌خبر، صبح امروز (سه‌شنبه ۱۹ اسفند) و در مراسمی با حضور فرماندار میبد، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش استان، رؤسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها، نواحی و مناطق استان یزد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد در سالن سینما طوبی شهرستان میبد برگزار شد.

فرماندار میبد در این مراسم طی سخنان کوتاه در این مراسم گفت: آموزش و پرورش میبد با محوریت حضرت آیت الله اعرافی اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده است و این اقدامات از سال های گذشته تا کنون ادامه دار بوده است.

فلاح خاطرنشان کرد:آموزش و پرورش میبد علاوه بر اقدامات فوق العاده عمرانی و مدرسه سازی در بحث تزکیه و تعلیم و تربیت هم بسیار موفق عمل نموده است.

دکتر سید جلیل میرمحمدی‌میبدی نماینده مردم میبد و تفت نیز در این مراسم گفت: صمیمانه تشکر می کنم از زحمات چندین ساله آقای موحدی فرد که در این مدت هم در بحث سخت افزاری و هم دربحث نرم افزاری تلاش های شایسته و قابل تقدیر داشته است و انتصاب ایشان را به مسئولیت جدید تبریک می گویم.

این نماینده مجلسدر ادامه دو موضوع مهم، یکی اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد و موضوع دوم توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که این دو بیانیه و منشور اصل و اساس است که باید تلاش کنیم این دو منشور و سند را عملیاتی نماییم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در ادامه این آیین افزود : امروز فرصتی فراهم شد که از همه عزیزانی که آموزش و پرورش را همراهی و کمک نمودند که در رأس آن حضرت آیت الله اعرافی قرار دارند و در استان و کشور محور هستند تقدیر و تشکر نمایم.

محسن موحدی فرد در ادامه از همه خیرین بزرگواری که گاهاً ماحصل زندگی خود را در راه مدرسه سازی صرف نمودند قدردانی و تشکر نمودند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان یزد افزود: ما جایی در کشور سراغ نداریم که تمام پتانسیل های حوزه در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته باشد و این امر در شهرستان میبد اتفاق افتاده است.

وی در ادامه گفت: از زمانی که حکم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گرفتم منشور ۱۲ ماده ای آیت الله اعرافی را سرلوحه برنامه های خود قرار دادم و توانستیم منویات ایشان را تماماً عملیاتی کنیم و امروز هم این قول را می دهیم منشور ۲۰ ماده ای که امروز توسط حجت لاسلام والمسلمین حسنی امام جمعه موقت قرائت شد تا حد امکان و توانمان عملیاتی کنیم.

گفتنی است در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های محسن موحدی فرد که از سال ۹۳ مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد را برعهده داشته و در سیزدهم دی ماه ۹۹ با حکم محسن حاجی میرزایی -وزیر آموزش و پرورش- به سمت مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد منصوب شد تجلیل بعمل آمد.

در پایان محمدرضا کارگر شورکی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان میبد معرفی شد.