با سفر استاندار یزد به شهرستان میبد شش پروژه صنعتی، عمرانی، آموزشی و ورزشی افتتاح شد.

به گزارش نارین‌خبر، محمدعلی طالبی استاندار یزد در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهرستان میبد گفت: در جلسه فرمانداران که در شهرستان میبد داشتیم برنامه‌هایی که در چند ماه پایانی دولت داریم به فرماندار ابلاغ کردیم و هم بحث افتتاح و تکمیل پروژه‌های عمرانی و هم بحث برگزاری شکوهمند انتخابات را تشریح کردیم.

وی با اشاره به افتتاح یک واحد صنعتی، پروژه روشنایی و پل مهرآباد، افتتاح دو مدرسه و زورخانه و همچنین آغاز عملیات عمرانی احداث ساختمان دامپزشکی درسایت اداری شهرستان میبد گفت: امیدواریم این پروژه‌ها به توسعه و پیشرفت هرچه بهتر شهرستان میبد کمک کند.

طالبی افزود: خوشبختانه در ماه‌های پایانی دولت در شهرستان‌های مختلف با حجم بسیاری از پروژه‌هایی که در حال تکمیل و آماده‌سازی است مواجهیم که بهره‌برداری از آن‌ها آغاز می‌شود.

استاندار یزد تصریح کرد: بهره‌برداری از این پروژه‌ها نشان‌دهنده توجه جدی دولت به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در عین کمبود منابع و مشکلاتی است که کشور دارد.

وی گفت: اما جریان خدمت در استان یزد باقدرت تمام در حال انجام است و امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم در استان یزد بتوانیم بسیاری از پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه‌های مختلف را در شهرستان‌های استان به اتمام و بهره‌برداری برسانیم.