منابع محلی می‌گویند نیروهای حزب‌الله با ۴ فروند پهپاد رژیم صهیونیستی که به سمت بیروت حرکت می‌کردند، تیراندازی کرده و آنها را ازبین بردند.

برخی منابع عربی بامداد پنجشنبه از پرواز چند فروند پهپاد متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی بر فراز آسمان لبنان خبر دادند.

کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» در خبری فوری به نقل از منابع نزدیک به جنبش مقاومت حزب‌الله لبنان نوشت: «[نیروهای حزب‌الله] از بیروت به سمت پهپادهای اسرائیلی تیراندازی کردند».

بر اساس این گزارش، منابع حزب‌الله خبر دادند که نیروهای این جنبش، با ۴ فروند هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی که از دریا به سمت محله ماضی در بیروت حرکت می‌کردند، درگیر شده و آنها را ساقط کردند.

جزئیات بیشتری از این خبر هنوز منتشر نشده است.

 نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد مستقر در لبنان اخیراً اعلام کرده‌اند که رژیم صهیونیستی با نقض قطعنامه‌های سازمان ملل ، به طور مکرر حریم هوایی لبنان را نقض کرده است. در  این گزارش آمده است  که در بازه زمانی ژوئن تا اکتبر  ۶۱ ساعت و ۵۱ دقیقه پرواز ازسوی صهیونیست‌ها در حریم هوایی لبنان صورت گرفته است. حدود ۹۵ درصد از این موارد نقض حریم هوایی توسط پهپادها انجام گرفته است.

نقض مکرر و غیر قانونی حریم هوایی لبنان توسط رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که به تازگی ارتش رژیم صهیونیستی مناطقی از مرز سرزمین‌های اشغالی با جنوب لبنان را هم منطقه بسته نظامی اعلام کرده است.