نماینده شهرستان های بافق، بهاباد، مروست، هرات، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی که تاکنون به عنوان بزرگترین حوزه انتخابیه کشور معرفی شده است از کوچک شدن حوزه انتخابیه خود در این دوره مجلس خبر داد.

به گزارش نارین‌خبر، محمدرضا صباغیان اظهار کرد: با توجه به شهرستان شدن مروست در آینده نزدیک بزرگترین حوزه انتخابیه کشور کوچک می‌شود.اصلاح حوزه انتخابیه شهرستان‌های بافق، بهاباد، مروست، هرات، ابرکوه و مهریز در کمیسیون امور داخلی و شوراها مطرح شده و تا پایان سال جاری در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر این مصوبه در مجلس رأی بیاورد حوزه‌های انتخابی کوچکتر می‌شود نماینده مجلس به راحتی می‌تواند به امور شهرستان‌ها رسیدگی کند.

صباغیان رسیدن به اهداف کلان و همچنین انتخاب مسیر درست را مهم دانست و تصریح کرد: انتخاب مسیر درست به همراه نظارت‌های پایدار پایان کار موفق‌تری دارد.

وی با بیان این‌که رسانه‌‌ها باید در مورد قانونگذاری و نظارت فرهنگ‌سازی بیشتری داشته باشند، تأکید کرد: باید به مردم یادآوری کرد که مشکل اساسی را بشناسند و از ورود به حاشیه ها پرهیز کنند.

نماینده شهرستان های بافق، بهاباد، مروست، هرات، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: صحبت‌های بنده در مجلس صرفا یک شعار و عده نبوده و بالاترین پیگیری‌ها و حضور در جلسات با مسئولین استانی و کشوری را برای شهرستانهای حوزه انتخابیه خود داشته‌ام و از عملکرد خود راضی هستم.