نماینده مردم میبد و تفت در مجلس یازدهم؛ اخبار منتشرشده اخیر پیرامون پذیرش سمت استانداری یزد و استعفا از خانه‌ملت را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار نارین، «دکتر سید جلیل میرمحمدی میبدی» در پیامی، تصریح کرد: طی ساعات اخیر خبری مبنی بر پذیرش سمت استانداری یزد توسط این حقیر و استعفا از سمت نمایندگی مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در برخی شبکه‌های مجازی منتشر شده است که بدینوسیله آن را قویاً تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس، افزود: هرچند برخی از عزیزان انقلابی در این خصوص به این برادر کوچکشان توصیه و حسن ظن دارند اما همان‌گونه که در جلسات مختلف روز‌های اخیر خاطرنشان ساخته‌ام بنا به تأکید صریح رهبر معظم انقلاب که اهمیت وظیفه نمایندگی را از وظایف اجرائی بیشتر دانسته‌اند پذیرش چنین پیشنهادی را خلاف توصیه و منویات ایشان می‌دانم.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: ضمن آرزوی انتخاب استانداری جوان، مدیر، مردمی، متخصص، جهادی و مؤمن به ارزش‌های اسلام و انقلاب برای استان دارالعباده یزد، بار دیگر به موکلین خود در شهرستان‌های تفت و میبد این اطمینان را می‌دهم که در سنگر نمایندگی مجلس علاوه بر انجام تکالیف کلان؛ مطالبات این مردم نجیب، فهیم و انقلابی را با تمام قدرت پیگیری کنم.