رئیس حوزه علمیه میبد در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از مسئولین خواست تا برای حل مشکلات این مردم همیشه در صحنه به ویژه معیشت و سلامت مردم تلاش مضاعف کنند. 

به گزارش خبرنگار نارین، حجت‌الاسلام علی‌رضا حسنی در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت این ایام و تجلیل از مقام شهدا، از مسئولین خواست تا برای حل مشکلات این مردم همیشه در صحنه به ویژه معیشت و سلامت مردم تلاش مضاعف کنند.

متن پیام رئیس حوزه علمیه شهرستان میبد که به نارین‌خبر ارسال شده بدین شرح است.

باسمه تعالی
فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم.

در آستانه اربعین حسینی و در ماه اسارت اهل بیت ایشان
هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و ایثارگری های مردان و زنانی است که در آن برهه حساس تاریخی برای دفاع از اسلام و کشور حماسه آفریدند.

دوران هشت سال دفاع مقدس بر تارک تاریخ کهن این کشور می درخشد. سال هایی که همه استکبار و دنیای مادی در مقابل انقلاب عظیم اسلامی به میدان آمدند تا نور دین خدا و انقلاب را خاموش کنند. ملت سرافراز ما با رهبری امام بزرگوار (ره) و با تأسی به حضرت سید الشهداء علیه السلام مقاومت جانانه ای از خود نشان دادند.

با گرامی داشت یاد و خاطره فداکاری های همه رزمندگان اسلام به ارواح طیبه شهداء به ویژه شهدای گرانقدر روحانیت درود می فرستیم و برای همه جانبازان عزیز شفای عاجل و کامل و برای آزادگان سرافراز طول عمر و سلامتی و برای خانوادهای ایثارگر اجر جزیل مسألت داریم و در برابر عظمت ملت انقلابی ایران سر تعظیم فرود می آوریم و ضمن درخواست از خداوند بزرگ برای سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری از مسئولین محترم درخواست داریم تا برای حل مشکلات این مردم همیشه در صحنه به ویژه معیشت و سلامت مردم تلاش مضاعف کنند.

حوزه علمیه شهرستان میبد برای هرگونه همکاری با ارگان ها و مسئولین اعلام آمادگی می نماید.

سلام بر شهیدان خصوصا سردار دلها سلیمانی عزیز

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
حوزه علمیه شهرستان میبد