استاندار یزد؛ کم شدن فاصله اجتماعی و اقتصادی اقشار مختلف جامعه را یکی از مهمترین رویکردهای دولت مردمی دانست و بیان کرد: عدالت در توزیع خدمات و توسعه همه‌جانبه به‌صورت جدی مدنظر دولت سیزدهم است.

به گزارش خبرنگار نارین، «مهران فاطمی» در آیین تکریم و معارفه استاندار یزد که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: لحظه معارفه را با نگاه به لحظه تودیع شروع و از استانداران پیش از این که با خدمات صادقانه موجب پیشرفت استان یزد شدند قدردانی می‌کنم.

وی با اشاره به اهمیت ویژگی‌های دولت مردمی آیت الله رئیسی، افزود: دولت سیزدهم در استان یزد دولتی مردمی و بی تلکف خواهد بود و نه تنها در کنار مردم بلکه سعی خواهد داشت همیشه در بین مردم باشد و حرف اقشار مختلف را خواهد شنید.

فاطمی کم شدن فاصله اجتماعی و اقتصادی اقشار مختلف جامعه را یکی از مهمترین رویکردهای دولت مردمی دانست و بیان کرد: عدالت در توزیع خدمات و توسعه همه جانبه به صورت جدی مدنظر دولت سیزدهم در استان یزد است.

استاندار جدید یزد در ادامه با بیان این‌که هر حرکت در این دوران بر اساس سند بالادستی، رهنمودها، نظرات نخبگان، فرهیختگان و کارشناسان با رویکرد رفع مشکلات مردم اجرایی می‌شود، گفت: مردم در دولت مردمی امیدوارم خواهند بود و دلگرم به آینده‌ای روشن می شوند.

فاطمی با اشاره به این موضوع که برای گرفتن حق مردم با هیچ کس تعارف نخواهیم داشت، تأکید کرد: حراست از اهداف عالی نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران و حراست از حق و حقوق مردم به ویژه مظلومان مهمترین رویکرد و اولویت دولت سیزدهم در استان یزد است.

وی مبارزه همه جانبه با رانت، رشوه، اختلاس، آقازاده‌پروری، حقوق‌های نجومی و هزینه‌های نابه‌جا را از دیگر اولویت‌های جدی این دوره مدیریت ارشد استان یزد است، گفت: دولت مردمی با هماهنگی در تمامی بخش‌ها با اقتدار و اشراف و وظایف خود را انجام می‌دهند و مردم هرگز وادادگی و رها شدن امور را به هیچ عنوان احساس نمی‌کنند.

استاندار جدید یزد در پایان خاطرنشان کرد: احساس انسداد در بکارگیری مدیران از میان برداشته می‌شود و در کنار استفاده از توان مدیریتی و تجربه پیشکسوتی و بزرگان به اقتضا بر مبنای شایسته‌گزینی در دستور کار قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که طی این مراسم؛ وزیر کشور از خدمات و تلاش‌های دو سال و نه ماهه “محمد علی طالبی” در سمت استانداری قدردانی کرد و رسماً سکان استانداری یزد برای مدت چهار سال در اختیار “مهران فاطمی” قرار گرفت.