مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد از ضبط ماینرهای مکشوفه قاچاق در شهرستان اردکان و جریمه بیش از 2 میلیارد و 276 میلیون ریالی خبر داد .

به گزارش نارین‌خبر، علی اکبر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد ظهر امروز در جمع خبرنگاران در این رابطه اظهار کرد: به دنبال گزارش پلیس آگاهی انتظامی شهرستان اردکان، مبنی بر مباشرت در حمل و نگهداری کالای قاچاق ( ۸۹ دستگاه ماینر ) در شهرستان اردکان کشف و برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع شد.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده ، شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان با احضار متهم و اخذ آخرین دفاعیات ، به دلیل ناتوانی متهم از ارائه مدارک گمرکی ، پس از رسیدگی ، اتهام قاچاق وی را محرز و مسلم دانست .

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: متهم این پرونده علاوه بر ضبط ماینرهای مکشوفه قاچاق ، به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۲۷۶ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

مختاری در پایان خاطرنشان کرد: پرونده مذکور پس از سیر مراحل قانونی و قطعیت آن به واحد اجرای احکام ارسال و توسط مأموران واحد مذکور پرونده اجرا و جریمه نقدی صادره وصول و کالای وی ضبط گردید.