سرپرست منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد، بازدید از محلات را با هدف گره‌گشایی از مشکلات و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های منطقه ذکر کرد.

به گزارش خبرنگار نارین، «علیرضا نقوی» سرپرست منطقه بافت تاریخی به‌اتفاق «مجید تجملیان» عضو هیئت‌رئیسه دوره ششم شورای اسلامی شهر یزد ضمن دیدار و گفت‌وگو با اهالی محله شاه ابوالقاسم، مشکلات و مسائل این محله را بررسی و در خصوص رفع آن‌ها هم‌اندیشی و تصمیم‌گیری شد.

سرپرست منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد در این برنامه، اظهار داشت: بازدید از محلات با هدف دیدار چهره به چهره با شهروندان، اطلاع دقیق از مسائل و مشکلات و تسریع در حل آن انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مشاهده مسائل و مشکلات محلات از نزدیک موجب می‌شود شهروندان مطالبات خود را با مسئولان در میان گذاشته و برخی اقدامات سریع‌تر صورت گیرد، افزود: علاوه بر رفع‌ورجوع معضلات نقاط مختلف منطقه بافت تاریخی، طی این بازدیدها می‌توان ظرفیت‌های محلات را به شکل دقیق‌تر مورد رصد و پایش قرار داد و با برنامه‌ریزی‌های اصولی، نقاط مختلف را به سمت آبادانی و توسعه‌یافتگی رهنمون کرد.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه تداوم ملاقات مدیران شهری با مردم موجب تحقق همدلی بین مردم و بدنه مدیریت شهری می‌شود، خاطرنشان کرد: حضور در محلات و در میان مردم از رئوس برنامه‌های شهرداری این منطقه بوده و اعتقاد داریم مشکلات را باید از زبان مردم شنید و با یک برنامه‌ریزی دقیق می‌توان رضایتمندی مردم را در زمینه‌های مختلف خدماتی و عمرانی حاصل نمود.

گفتنی است که در این دیدار ضمن بررسی مشکلات اهالی و پاسخگویی به سؤالات متعدد آنان مقرر شد مدیر شهرداری منطقه بافت تاریخی ضمن بازید میدانی، دستور پیگیری و رسیدگی سریع به کارشناسان زیرمجموعه را صادر کند.