فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از اجرای 200 برنامه مختلف گرامیداشت هفته بسیج در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار نارین، «سرهنگ دوم پاسدار مصطفی بهشتی فیروزآبادی» در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان میبد ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: از بیست و نهم آبان‌ماه تا پنجم آذرماه به‌نام هفته بسیج نامگذاری شده و برنامه های امسال با شعار «بسیج؛ پاره تن مردم» اجراء می‌شود.

وی افزود: به‌مناسبت هفته بسیج، ۲۰۰ برنامه گوناگون در راستای گرامیداشت این هفته در سطح شهرستان میبد در نظر گرفته شده است و این برنامه‌ها از روز شنبه (۲۹ آبان) تا جمعه (۵ آذر) به ترتیب با موضوعات محوری «بسیج؛ احساس مسئولیت و گره‌گشایی»، «بسیج؛ وحدت‌آفرین و تمدن‌ساز»، «بسیج؛ الگوی جهادی و سلامت»، «بسیج؛ جهاد علمی و فن‌آوری نوین»، «بسیج؛ اقتدار ملّی و امنیت داخلی»، «بسیج؛ معنویت و ارزش‌مداری و «بسیج؛ ثروت بزرگ ملّت ایران» برپا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد تصریح کرد: نقطه عطف برنامه‌ها و فعالیّت‌های گرامیداشت هفته بسیج؛ برگزاری همایش شکوه اقتدار در روز چهارشنبه، سوم آذرماه، با حضور پرشور بسیجیان جان بر کف در مصلی بزرگ آیت الله اعرافی (ره) و استماع سخنان و رهنمودهای ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی؛ برگزاری میز خدمت بسیج، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر، همایش راویان و رونمایی از کتاب برادر عباس، نمایشگاه مجازی بوسه بر دست، تجلیل از رزمندگان بسیجی، غبار روبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهداء، اجرای رژه حماسی، برگزاری شب شعر بسیج، همایش پیاده روی و برگزاری صبحگاه مشترک را از جمله سایر برنامه های شاخص هفته بسیج در میبد دانست.

فرماندار شهرستان میبد نیز در این جلسه به در پیش بودن پنجم آذرماه، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: ترویج روحیه بسیجی، کشورمان را در مقابل آسیب‌ها و خطرات مختلف مصون می‌سازد.

حسین فلاح ادامه داد: بسیجی بودن فارغ از هر حزب و جناح و دسته بندی خاصی است.