در مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ بزرگترین سالن ورزشی استان یزد با زیربنای ۲ هزار و ۸۰۰ مترمربع در مجموعه مصلی بزرگ آیت‌ الله اعرافی (ره) شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار نارین، «آیت الله علی‌رضا اعرافی» امام جمعه میبد طی این مراسم؛ جوانان را نیروی محرکه و ستون فقرات انقلاب اسلامی خواند و افتخار مسئولان را ریل گذاری در مسیر عزت، سلامت، پیشرفت و درخشش جوانان در سطح شهر و استان عنوان کرد.

استاندار نیز در این آیین، گفت: صاحبان صنایع و کارآفرینان میبد در انجام ۲۳ خیر، رسیدگی به مشکل مردم، قبول مسئولیت‌های اجتماعی و مراقبت از نیازمندان که شهروندی به نان شب محتاج نشود، همواره از نمونه‌های مطرح در کشور هستند.

مهران فاطمی با قدردانی از کسانی که در راه اندازی این مجموعه همکاری کردند گفت: ورزش‌های همگانی، قهرمانی و پهلوانی نیاز استان است و توجه به ایجاد نشاط نیز باید در دستور کار و اولویت‌های فرهنگی و اجتماعی همه ما قرار گیرد.

عالی ترین مقام اجرایی استان یزد از آیت الله اعرافی امام جمعه میبد به عنوان یکی از مفاخر و پشتوانه‌های استان و از چهره‌های پر فروغ در سطح ملی نام برد و تصریح کرد: همه صنعتگران و خیران میبد در مسیر ترسیم شده از سوی آیت الله اعرافی امام جمعه میبد و مسئولان شهرستان در حرکت هستند و انشاءالله سایر شهرستان‌های استان نیز در این مسیر حرکت کنند.

در پایان این مراسم از خیران، صنعتگران، مسئولان شهرستان، دست اندرکاران در احداث سالن ورزشی، ورزشکاران و همه کسانی که برای توسعه ورزش میبد نقش داشتند با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.