مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: کار آفرینان در صورت به بکارگیری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد از بسته های تشویقی بهره مند می شوند.

به گزارش  نارین‌خبر، محمد شجاعان گفت: هر کارآفرینی که ۱۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد را مشغول به کار کند تا ۵۰۰ میلیون تومان از تسهیلات قرض الحسنه بهره‌مند می شود.

وی افزود: کارآفرینان مستعد همکاری با کمیته امداد برای اجرای طرح راهبری شغلی می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد در سراسر استان با شماره تلفن ۳۳۴۲۲۲۱۳‏-۰۳۵ تماس بگیرند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: توسعه همکاری با فعالان کسب‌وکار و توسعه زنجیره‌های ارزش در قالب نظام هدایت شغلی و راهبری شغلی ازجمله راهبردهای مهم این نهاد در ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان تحت حمایت است.

وی تصریح کرد: این نهاد برای تحقق اهداف خود در زمینه ایجاد اشتغال از ظرفیت‌های مختلفی چون خیران کارآفرین، جهادگران کارآفرین، مراکز مشاوره شغلی، آموزشگاه‌های کسب‌وکار، مؤسسات کاریابی، کارفرمایان، شهرک‌های صنعتی، هیئت‌های شناسایی و نظارت بر راهبران، بانک‌ها و مؤسسات مالی، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای محلی، شرکت‌های فنی، مهندسی و دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فن‌آوری استفاده می‌کند.