بازیکنان تیم دو و میدانی بانوان «چادرملو اردکان» در رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور خوش درخشیدند.

به گزارش نارین، نخستین روز از رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملّی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در قزاقستان در محل ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد و نفرات برتر مواد برگزار شده، مشخص شدند.

تیم دو و میدانی بانوان «چادرملو اردکان» برای نخستین بار زیرنظر کادر فنی و مربیان باتجربه و با حضور ورزشکاران با استعداد بومی، نوجوانان و جوانان و چند ورزشکار مطرح دو و میدانی ایران در این رقابت‌ها شرکت کرد که در رشته‌های مختلف، بازیکنان اردکانی خوش درخشیدند.

فاطمه محیطی‌زاده در رشته پنج گانه با ۳۵۵۹ امتیاز و الهام هاشمی در پرتاب وزنه و با پرتاب ۱۴٫۱۷ متر مدال طلا را به دست آوردند، همچنین مریم نوروزی، دیگر بازیکن چادرملو اردکان در رشته پرتاب وزنه نیز با ۱۲٫۲ متر بر سکوی چهارم ایستاد.

یکی از رشته‌های قدرت نمایی اردکانی‌ها؛ پرش ارتفاع بود که مهدیه زعیمی با ۱٫۶۵ متر و مینا حسینی با ۱٫۶۰ متر مدال طلا و برنز را به دست آوردند و فاطمه سرافراز با ۱٫۵۵ متر پنجم شد.

حدیث احمدی در پرش سه گام با ۱۱٫۹۴ متر مدال برنز را بر گردن آویخت و زهرا حفظی؛ بازیکنان تیم چادرملو اردکان در همین رشته رتبه پنجم را به دست آورد.

شهلا محمودی و الهام کاکلی در رشته ۴۰۰ متر رتبه های دوم و چهارم را از آنِ خود کردند. فائزه آشورپور نیز در ۶۰ متر با مانع با ۸٫۵۶ ثانیه قهرمان شد و در همین رشته، فاطمه ادبی هشتم شد.