رئیس کل دادگستری استان به منظور بررسی مشکلات حوزه ثبتی، تقویت انگیزه جهادی در ارائه خدمات ثبتی به مردم و مرتفع شدن دغدغه های موجود، با کارکنان اداره ثبت اسناد میبد دیدار کرد.

به گزارش نارین‌خبر، غلامعلی دهشیری در این دیدار بیان داشت: در ۳ سال اخیر اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان میبد در زمینه الکترونیکی شدن پرونده ها، اجرای طرح حدنگار و همچنین مشخص کردن حریم بسیاری از اسناد مردم به منظور صدور اسناد مختلف، عملکرد بسیار خوبی داشته است که همگی مرهون زحمات بی وقفه و بی بدیل کارکنان خدوم این اداره است.

این مقام قضایی در رابطه با برخورد قاطع و جدی دستگاه قضا با فساد و مفسد اظهار داشت: دستگاه قضا در برخورد با فساد هیچ گونه محدودیتی را قائل نیست و با افرادی که در هر دستگاهی باشند و دچار تخلف شوند به صورت قاطع برخورد خواهد کرد.

وی افزود: استماع اظهارارت مراجعان و رسیدگی به درخواست های آنان و صدور دستورات لازم در کمترین زمان ممکن موضوعی است که باید به آن اهتمام داشت.

دهشیری اجرای قانون حد نگار و پیشرفت آن در شهرستان میبد را نشان از تعامل بسیار خوب دستگاه های ذیربط با اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان دانست و بیان داشت: با اجرای طرح حد انگار، از جعل، کلاهبرداری جلوگیری و اصالت سند تک‌برگی قابل دسترس است.

شایان ذکر است در این دیدار رئیس کل دادگستری استان به استماع و بررسی مشکلات و دغدغه های کارکنان اداره ثبت اسناد میبد پرداخت و با حضور در ساختمان نوساز این اداره با تک تک کارکنان دیدار و گفتگو کرد.