نوجوانان فوتسالیست اردکانی، مقام قهرمانی مسابقات فوتسال چهارجانبه جام ولیعصر (عج) به میزبانی شهرستان بافق را کسب کردند.

به گزارش نارین‌خبر؛ مسابقات فوتسال چهارجانبه جام ولیعصر (عج) گرامیداشت اعیاد شعبانیه با حضور تیم‌های فوتسال نوجوانان «چادرملو اردکان»، پردیس بافق، جهان اسپورت کوهبنان و رهپویان بندرعباس؛ اسفندماه به میزبانی شهرستان بافق برگزار شد.

نوجوانان فوتسالیست اردکانی در نخستین رقابت مقابل تیم جهان اسپورت کوهبنان قرار گرفتند و با گلزنی علی محمدی (دو گل)، سجاد پورعاصی و سید مرتضی خدایی با نتیجه ۴ بر ۲ از سد نماینده کرمان عبور کردند.

تیم «چادرملو اردکان» طی جدال دوّم و در مسابقه‌ای پرگل با نتیجه ۶ بر ۱ تیم رهپویان بندرعباس را شکست داد؛ سجاد پورعاصی، سید مرتضی خدایی و علی محمدی در این رقابت نیز هرکدام دو بار دروازه حریف هرمزگانی را باز کردند.

نماینده اردکان در رقابت پایانی این مسابقات به مصاف تیم میزبان رفت و با وجود برخورداری میزبان از امتیاز حضور تماشاگران؛ فوتسالیست‌های «چادرملو» با نتیجه ۳ بر ۰ (دو گل سید مرتضی خدایی و تک گل علی محمدی) تیم پردیس بافق را از پیش رو برداشتند و به مقام قهرمانی دست یافتند.

گفتنی است که علاوه بر کسب عنوان قهرمانی و تصاحب کاپ رقابت‌ها؛ آقایان مهدی برهانی و سید مرتضی خدایی، بازیکنان تیم فوتسال نوجوانان «چادرملو اردکان» به‌عنوان بهترین بازیکن و آقای گل این مسابقات چهارجانبه انتخاب شدند.