سرپرست فرمانداری شهرستان اردکان تأكيد کرد: مدیران ادارات باید بیش‌ازپیش به حوزه روابط‌عمومی اهمیت بدهند و این حوزه را تقویت کنند.

به گزارش خبرنگار نارین؛ «حسین سبزواری» در آیین تجلیل از دست‌اندرکاران و فعالان حوزه روابط عمومی‌های شهرستان اردکان ضمن تبریک فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، گفت: مسئولین روابط عمومی، طلایه‌داران اطلاع‌رسانی و ارتباطات در جامعه هستند.

وی، افزود: نقش روابط عمومی در یک مجموعه مانند نقش و جایگاه زبان در بدن انسان است که کار انتقال مفاهیم و آنچه رخ می‌دهد را بر عهده دارد.

سرپرست فرمانداری شهرستان اردکان، اذعان کرد: روابط عمومی باید با زبان گویا، با فصاحت و گویایی تمام مفاهیم را منتقل کند.

وی با بیان اینکه به‌عنوان مدیر ارشد شهرستان از روابط عمومی‌ها انتظار دارم که زبان گویای مجموعه خود باشند، اظهار داشت: یک روابط عمومی قوی می‌تواند در کنار مدیر مجموعه، یک مدیر در سایه باشد و مدیر مجموعه را به مسیرهای درست هدایت کند.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه روابط عمومی‌ها در تمام ساعات شبانه‌روز و پا به پای مدیران درگیر هستند، خاطرنشان کرد: از اعضای خانواده روابط عمومی‌ها به‌صورت ویژه تشکر و قدردانی می‌کنم و از آن‌ها می‌خواهم که همیشه همراه و همگام با اعضای روابط عمومی‌ها باشند.

سبزواری، ابراز کرد: همه روابط عمومی‌ها با مجموعه روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان ارتباط فعال و مستمر داشته باشند و به‌دوراز گرایش‌های سیاسی و شخصی، عمل کنید.

سرپرست فرمانداری شهرستان اردکان در پایان با بیان اینکه امروز رسانه حرف اول را در جامعه می‌زند و جامعه‌ای که رسانه ضعیف داشته باشد کاری از پیش نخواهد برد، تصریح کرد: مدیران ادارات نیز باید بیش‌ازپیش به حوزه روابط عمومی اهمیت بدهند و این حوزه را تقویت کنند.