نایب رئیس مجلس مشکلات اقتصادی کشور با بیان این‌که قصد دخالت در امور اجرایی کشور را نداریم، گفت:‌ مشکلات اقتصادی امروز نتیجه ناتوانی برخی مدیران است و تنها راه برون رفت از مشکلات تفکر جهادی است.

به گزارش نارین‌خبر، علی نیکزاد در جریان سفر به استان یزد و حضور در بهاباد، از روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای عمرانی، خدماتی و بهداشتی این شهرستان بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید ابتدا از  بیمارستان ۳۸ تختخوابی حکیم بهابادی بازدید کرد و برای رفع مشکلات راه‌اندازی اتاق عمل و جراحی، اتاقCCU، اتاق سی‌تی اسکن و حضور مستمر پزشک متخصص زنان و زایمان و طب اورژانس قول مساعد داد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه از پروژه راه اصلی بهاباد- نایبند بازدید و اظهار کرد:‌ در جریان این بازدید نایب رییس قوه مقننه از نزدیک مشکلات این مسیر را بررسی کرد.

نیکزاد درحاشیه بازدید از این پروژه‌های شهرستان بهاباد، در جمع خبرنگاران حاضر شد و با بیان اینکه قصد دخالت در امورات اجرایی را نداریم چرا که مدیریت استان با استاندار و مدیریت شهرستان‌ها هم با فرماندار است، افزود: بیش از ۸۵ درصد اعتبارات و بودجه‌ها در وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها متمرکز است و تنها راه برون رفت از مشکلات تفکر جهادی است.

وی تصریح کرد: اینکه کشور ما امروز درگیر مشکلات اقتصادی است به ناتوانی برخی مدیران و خدمتگزاران مردم بر می‌گردد و به اینکه ما عزت را قربانی سازش نکرده‌ایم و به اینکه برخی از ما دنیا را گرفتیم و آخرت را رها کردیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی بازدید میدانی که با حضور تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی به نمایندگی از وزارتخانه‌ها،  داشتیم مشکلات و موانع توسعه شهرستان کمتر برخوردار بهاباد بررسی می‌شود خاطرنشان کرد: صورتجلسه‌ای هم در راستای پیگیری مصوبات تنظیم خواهد شد.

وی بیان کرد: یک ماه بعد نیز با حضور مسوولان مربوطه در هیئت رئیسه مجلس جلسه‌ای برگزار می‌کنیم تا نتایج این بازدیدها بررسی شود و امیدواریم بتوانیم گروهی از مشکلات مردم این منطقه را  باز کنیم.

نیکزاد با اشاره به اینکه این سفر چهل و چهارمین سفر من به حوزه‌های انتخابیه غیر خودم است، افزود: امیدواریم با توکل برخدای متعال و همت وتلاش مسئولان بتوانیم مشکلات این مناطق را به طورجد بررسی و برطرف کنیم .

عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، معاون شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل، وزارت صمت معادن ایمدرو، معاون وزارت جهاد کشاورزی و مسئولان وزارت بهداشت ودرمان و معاون هماهنگی اموراستانداری یزد  نیز در این سفر نایب رییس مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کنند.

  • منبع خبر : فارس