مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: بیماری کرونا تا حدی کنترل شده اما همچنان به همکاری همه آحاد مردم و مسئولین نیاز است.

به گزارش نارین‌خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، آیت‌الله اعرافی -امام‌جمعه میبد- روز سه‌شنبه در نشست با اعضای شورای تأمین شهرستان، کنترل موج سهمگین بیماری کرونا که در جهان پدید آمد را در سایه همدلی و همکاری همه کشورها دانست و گفت: با تدابیری که مسئولین و کادر پزشکی و درمانی در شهرستان میبد اندیشیده‌اند، این بیماری تا حدی کنترل شده، اما همچنان به همکاری همه آحاد مردم و مسئولین نیاز است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با قدردانی از همه اعضای شورای تأمین، نیروی انتظامی، امنیتی، قضایی و سپاه و بسیج و کادر بهداشتی و درمانی و بیمارستان که در این ایام و سال جدید که متفاوت از سال‌های قبل بود، افزود: فرماندار و همکارانشان در فرمانداری هم شبانه‌روز در همه فرازوفرودهای این حادثه تلخ و ناگوار حضور دارند.

 وی همچنین گفت: راه‌اندازی نقاهتگاه برای بیماران کرونا از سوی سپاه با همکاری مدافعان سلامت مردم و کادر پزشکی بیمارستان هم نشان داد که سپاه همچنان آمادگی خود را در خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف حفظ کرده است.

آیت‌الله اعرافی تصریح کرد: به لطف خدا و تلاش مسئولین و مدافعین سلامت این بیماری کنترل‌شده است و برای مهار موج کامل این بیماری منحوس راهی نمانده است.

امام‌جمعه میبد در ابتدای این نشست فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد دوازدهمین امام شیعیان حضرت مهدی (ع) را به همه مسلمانان و شیعیان جهان تبریک گفت.

در ادامه این جلسه هرکدام از اعضا و مدعوین به بیان صحبت پرداختند.