پدر و مادر شهید «حسین موسوی ندوشن» دوری یکدیگر را تاب نیاورده و به فاصله چهار ساعت از هم آسمانی شدند.

به گزارش نارین‌خبر، «سید اسماعیل موسوی ندوشن» و «ربابه طباطبائی» پدر و مادر شهید «حسین موسوی ندوشن» از دیار یزد دار فانی را وداع گفته و به فرزند شهیدشان پیوستند. این پدر و مادر شهید که یک فرزند جانباز جنگ تحمیلی نیز دارند در روز گذشته، ششم مهرماه ۱۳۹۹ دوری یکدیگر را تاب نیاورده و به فاصله چهار ساعت از هم آسمانی شدند. پدر و مادر شهید موسوی ندوشن پس از تحمل ۳۸ سال فراق فرزند نهایتا همزمان با ایام گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس و یک روز بعد از پنجاه و هشتمین سالروز تولد شهیدشان راهی دیدار با او شدند.

مراسم تشییع و خاکسپاری این والدین شهید و جانباز، روز سه شنبه هشتم مهرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ صبح در صدرآباد ندوشن برگزار می‌شود. همچنین مراسم ترحیم آنان در روز پنج شنبه؛ ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۶ در گلزار شهدای صدر آباد ندوشن و در جوار مزار شهیدشان برپاست.

شهید سید «حسین موسوی ندوشن» پنجم مهر ۱۳۴۱، در شهرستان یزد به دنیا آمد. پدرش سید اسماعیل، کشاورز بود و مادرش ربابه نام داشت. تا دوم راهنمایی درس خواند. بنا و معمار بود. به عنوان سرباز ارتش به جبهه رفت. سوم فروردین ۱۳۶۱، در حالیکه فقط ۱۹ سال سن داشت به عنوان تک‌تیرانداز در شوش بر اثر اصابت ترکش به پیشانی، شهید شد. پیکر وی در گلزار شهدای روستای صدرآباد ندوشن تابعه شهرستان میبد به خاک سپرده شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم